درباره‌ی شگرد

دستیابی به هر هدفی نیازمند پیمودن مسیری درست در همان راستاست و طبیعتا هر مسیری سختی‌های خود را دارد. چه بهتر که قبل از پیمودن هر راهی، با تجربیات دیگران از آن مسیر آشنا شویم تا بتوانیم قدم‌هایمان را مطمئن‌تر و سریع‌تر برداشته و در نهایت به نقطه‌ای فرای پیشینیان خود برسیم. ما در شگرد در پی همین اتفاق نیکو هستیم تا پای تجربیات اساتید خود بنشینیم، قصه‌ی آن‌ها را از طی مسیر پیشرفتشان بشنویم، آموزش‌هایشان را فراگیریم و تجربه‌های آن‌ها را از نزدیک لمس کنیم تا در ادامه دادن راه آن‌ها چشمی بازتر و قدمی استوارتر داشته باشیم و هدف‌های دقیق‌تر و بزرگ‌تری را ترسیم کنیم.

بر همین اساس شگرد با کمک و همراهی اساتید بزرگ حوزه‌های مختلف مجموعه‌ای از آموزش‌های آنلاین با کیفیتی ویژه و با تصویربرداری چشم‌نواز و طرح درس‌هایی دقیق با کمترین زوائد در فرمتی بسیار جذاب آماده و عرضه کرده تا دوستداران این حوزه‌ها بتوانند به کمک اساتید گرامی مسیر پیشرفت خود را سریع‌تر و با خطای کمتری طی کنند. ما مدعی کامل و بی‌نقص بودن آموزش‌های خود نیستیم ولی می‌توانیم بگوییم که مسترکلاس‌های کالج شگرد در راه پیشرفت شما در حوزه یا حوزه‌های مورد علاقه‌تان، هم راهنمای پر استفاده‌ی شما خواهد بود هم حاوی نکات آموزشی فراوان، جذاب و پرکاربردی خواهد بود که حاصل سال‌ها تجربه‌ی اساتید گرانقدر کالج شگرد هستند.

شروع فعالیت کالج شگرد در تابستان ۱۳۹۹ بود که بعد از آماده کردن تعدادی از مسترکلاس‌ها و همچنین سایت مجموعه نهایتا در مهرماه ۱۴۰۰ به لطف پرودگار توانستیم از محصول خود رونمایی کنیم و آن را در اختیار مخاطبان قرار دهیم. برنامه ما در کالج شگرد به این شکل است که به مرور مسترکلاس‌هایی در موضوعات مختلف تولید و منتشر کنیم تا پاسخگوی تنوع سلایق مخاطبان عزیز خود باشیم.

درباره ما

شگرد یک استارت‌آپ آموزشی در دانشگاه شریف است که توسط جمعی از فارغ‌التحصیلان این دانشگاه بنیان‌گذاری شده و پیش می‌رود. شگرد برای آموزش، به سراغ اسطوره‌ها می‌رود. نامدارانی که برای ما انگیزه‌بخش و خاطره‌انگیزند و نماد فعالیت حرفه‌ای، چشم‌گیر و موفق در عرصه خود به شمار می‌روند. اما شگرد یک آموزش کسل‌کننده نیست، بلکه آموزشی شورانگیز است که به کمک ویدئوها و تصاویر بی‌مانند خود، جذابیت را با آموزش تلفیق کرده است.

بیشتر بدانید

ارتباط با شگرد

۰۹۹۱-۳۶۷۶۴۳۳ (ساعات تماس: ۹ الی ۲۰)

info@shegerd.net

تهران، خیابان آزادی، بلوار اکبری، خیابان صالحی، کوچه گلستان، پلاک ۷ (دانش‌گستران هوشمند خاورمیانه)

عضو پارک علم و فناوری شریف

دانش‌گستران هوشمند خاورمیانه، تمامی حقوق محفوظ است. ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۳